EQUIPO

Opinie Klientów

Sort by:
NewestKatarzyna

marca 5, 2024

Nasza firma współpracuje z firmą EQUIPO od wielu, wielu lat, realizując wiele różnych projektów z branży gospodarki odpadami. Zlecone przez nas zadania zawsze były realizowane z pełnym zaangażowaniem, a obsługa serwisowa wykonana prwidłowo i z dostosowaniem sposobu przeprowadzonych prac do potrzeb Klienta.
Polecam kontakt i współpracę z EQUIPO.

error

Maciej

lutego 28, 2024

Ocena firmy opiera się przede wszystkim na pracujących w niej ludziach. Współpraca z EQUIPO to praca z zespołem, który posiada nie tylko wiedzę merytoryczną, ale również umiejętność efektywnej współpracy z ludźmi. Czas spędzony przy realizacji naszego projektu pozwolił nam poznać osoby charakteryzujące się dużą otwartością, dyspozycyjnością, zaangażowaniem i chęcią stawiania czoła wszelkim wyzwaniom. Bez wątpienia polecam współpracę z EQUIPO. Chciałbym wyrazić swoją pozytywną opinię na temat współpracy z EQUIPO.

Szczególne podziękowania kieruję do Pana Mikołaja, z którym miałem przyjemność współpracować od listopada 2022 roku, gdyż zbiegło się to w czasie z uruchomieniem i rozpoczęciem procesów stabilizacji po modernizacji naszego Modułu Biologicznego w Miejskiej Oczyszczalni Ścieków w Pruszkowie. Oczywiście nie wszystkie kwestie związane z procesami realizowanymi w programie były łatwe. Niektóre tematy wymagały drobnych korekt i usprawnień. Generalnie wszystkie zgłoszenia problemów były szybko rozwiązywane.

Nigdy nie miałem poczucia, że zostałem sam z jakimkolwiek problemem.

Duży plus za rzetelną współpracę z całym zespołem EQUIPO

error

Leszek

lutego 12, 2024

Firma EQUIPO wykonała dla PUP EKOSKŁAD w Służewie m.in. modernizację instalacji do biologicznego przetwarzania odpadów. Współpraca z Firma EQUIPO przebiegała bardzo dobrze. Bardzo dobra komunikacja sprawia, że pojawiające się problemy były szybko rozwiązywane. Do tej pory możemy liczyć na fachowe wsparcie ze strony Firmy EQUIPO podczas eksploatacji instalacji do biologicznego przetwarzania odpadów.

error

Paweł

lutego 8, 2024

Zawsze pozytywna i merytoryczna współpraca

error

Anna

lutego 5, 2024

Firma EQUIPO pomogła mi w rozwiązaniu problemu z zagospodarowaniem odpadów organicznych. Nie spodziewałam się tak dobrej współpracy, a efekty przerosły moje oczekiwania.